Klausi savęs, kuo esi ypatingas? Ko iš tiesų trokšti? Kažkur veržiesi – bet vis atrodo, kad ne ten? Svarstai, koks tavo pašaukimas ir kaip gyventi taip, jog būtum laimingas? Kai klausimų širdy daugiau nei atsakymų, muzika ir kūryba gali padėti išreikšti tai, ko nepajėgiame įvardyti žodžiais.

Vocation Music Award Lietuva kviečia jaunus žmones kelti klausimus apie gyvenimo prasmę, kurti muziką, dalytis ją su kitais, o tuo pačiu pasinaudoti galimybe laimėti piniginį prizą.

Vocation Music Award idėja gimė svarstant apie tinkamo gyvenimo kelio pasirinkimą bei Dievo vedimą kiekvienoje akimirkoje. Visų keliai yra skirtingi ir ne visada lengvi, tačiau kiekvienam yra numatytas planas: tapti geriausia savo paties versija. Kad suteiktume progą išreikšti nuostabius ir sudėtingus ieškojimų kelio vingius, sukūrėme šį muzikinį konkursą.
Šis konkursas, pirmą kartą įgyvendintas 2019 m. Austrijoje, sulaukė didelio pasisekimo: atsirado daugybė jaunų kūrėjų, kurie pristatė savo kūrinius apie pašaukimą – juos pamatė per 300 tūkst. žmonių. Šiuo metu šis muzikinis projektas įgyvendinamas Austrijoje, Didž. Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje ir Lietuvoje.

Konkurse kviečiami dalyvauti jauni muzikos kūrėjai ir grupės. Dalyvių skaičiaus ir jų amžius yra neribojamas. 

Konkursui teikiamas muzikinis vaizdo įrašas turi būti originalus, iki 2021 m. kovo 16 dienos (imtinai) niekur nepublikuotas. Teikiami muzikiniai vaizdo įrašai turi būti sukurti ne anksčiau kaip 2020 m. kovo 16 d. (imtinai), niekur nepublikuoti ir atitikti Konkurso taisykles.

Kūrinio tema turi būti susijusi su pašaukimu.

Kūrinys turi būti nufilmuotas vieno kadro (one-take) principu. Vaizdo įrašas negali būti sumontuotas. Filmuoti galima telefonu arba kamera.

VMA Lietuva: Dalyvavimo sąlygos

Vaizdo įrašas turi būti nufilmuotas vieno ypo („one-shot“) principu (nemontuotas), taip pat daina turi būti atlikta gyvai. Įrašinėjant galima naudoti išorinį mikrofoną. Iš anksto įrašyti atskirus instrumentus galima tik jeigu naudojamas daugiau negu vienas muzikos instrumentas.

Elektroninėje paraiškos formoje pateikti Youtube ir Wetransfer (ar kitų dokumentų dalinimosi platformų) nuorodą į kūrinį. Kūrinius galima pateikti iki liepos 31-os dienos.

Pateikus kūrinį, jis bus prieinamas viešam balsavimui puslapyje: vocation-music-award.com/lietuva. Balsavimas truks nuo liepos 15 iki rugpjūčio 15-os dienos.

Puslapio lankytojų balsai bus vertinami kartu su konkurso komisijos balsais.

Komisija vertins kūrinio aktualumą, originalumą, dainos tekstą, muzikinės kūrybos vertę, atlikimą.

10 geriausiai konkurse pasirodžiusių atlikėjų bus pakviesti savo kūrinius atlikti Vocation Music Award Lietuva gyvo garso koncerte rugpjūčio mėnesį. (Dėl Covid-19 apribojimų data bus patikslinta).

Daugiau informacijos apie koncertą ir programą bus pateikta vėliau.

1 vieta: 1500 Eur

2 vieta: 1000 Eur

3 vieta: 500 Eur

10 daugiausiai komisijos ir puslapio lankytojų balsų surinkusių atlikėjų bus pakviesti savo kūrinius
atlikti Vocation Music Award Lietuva gyvo garso koncerte.

Šio muzikinio konkurso tikslas yra skatinti jauną žmogų apmąstyti pašaukimo temą bei to pagrindu sukurti muzikinį kūrinį. Pašaukimo tema apima svarstymus susijusius ne vien su profesiniu ar šeimyniniu gyvenimu, savęs realizacija ir asmeniniu išsipildymu. Pašaukimas gali būti suprantamas ir kaip Dievo valios ar savo misijos šiame gyvenime atpažinimas. 

Tavo sukurta daina turėtų sietis su pašaukimo tema.

Kūrinio atlikimo muzikinis stilius yra laisvai pasirenkamas. Laukiame įvairių žanrų kūrinių, svarbiausia, jog muzika ir kūrybinė išraiška būtų originali. Konkursui pateiktos dainos gali būti atliekamos alternatyviu, roko, popso, liaudies ar klasikiniu stiliumi.

GLOBĖJAS

Arkivyskupas Kęstutis Kėvalas

Coat of arms of Kęstutis Kėvalas

PARTNERIAI

RĖMĖJAI

Aurelija Rusteikienė

KONTAKTAI

Bendraukime:  lietuva@vocation-music-award.com

COVID19

Į šiandieną žvelkime kūrybiškai. Būkime saugūs.
Pasimatysime, kai tik galėsime – o dabar laikomės visų saugumo reikalavimų.