Contest is finished!
Previous videoNext video
Pavadinimas: O dangau
Autorius: Justina Arutiunian
Balsai: 62

peržiūros: ?
Die Hintergrundgeschichte zum Song: Daina "pasirašė" per karantiną, kai labai trūko bendravimo, šv. Mišių. Širdies gelmėje mes esame vieni - tik asmuo ir Dievas, Jo akistatoje. Įvairiais gyvenimo momentais vis grįžtu prie šių klausimų: kokia mano gyvenimo prasmė, koks pašaukimas? Kaip yra svarbu būti laisvu ir turėti drąsos ieškoti to pašaukimo ir eiti savo keliu.
Lyrics: I.Mes esam vieni, savo širdy esam vieni Norim būs suprasti, būt priimti, mylimi, Ieškom kažko savo širdy tarsi akli, Norim mylėti ir būt mylimi. Priedainis: O dangau, o dangau nusileisk žemiau Ir atnešk savo šviesą į mano ilgesio pilną širdį, O dangau, o dangau nusileisk žemiau Ir sustiprink, veski mano keliu. …………………………………………… II. O dangau pasakyk, kam gyvenu, kur einu, Kur mano vieta, kokiu eiti man keliu? Nebenoriu aš klaidžioti daugiau, Nuo tuštumos pavargau! Priedainis: O dangau, o dangau nusileisk žemiau Ir atnešk savo šviesą į mano ilgesio pilną širdį, O dangau, o dangau nusileisk žemiau Ir sustiprink, veski mano keliu. ......................................................................... O dangau, o dangau nusileisk žemiau Ir atnešk savo šviesą į mano ilgesio pilną širdį, O dangau, o dangau nusileisk žemiau Ir sustiprink, veski mano keliu.
Performer: Justina Arutiunian/vokalas; Simonas Bradūnas/gitara, bosinė gitara, klavišiniai, būgnai, perkusija; Jan Maksimovič/saksofonas.